NADKWASOTA ŻOŁĄDKA
Palący problem należy zalać wodą zasadową
Nadkwasota żołądka to wynik zakwaszenia
Niewiele dolegliwości ma tak oczywiste źródło problemu, jak nadkwasota żołądka. Nieprzyjemna, powodująca ogromny dyskomfort, a w tym zgagę, pojawia się w sytuacji, kiedy wewnętrzne środowisko jest zakwaszone. Fatalna dieta i spożywanie alkoholu powodują, że w organizmie gromadzą się kwasy i zwiększa się ich wydzielanie w żołądku. To właśnie wywołuje uczucie zgagi, trafnie określane, jako palenie w przełyku. Jeśli równowaga kwasowo – zasadowa nie zostanie przywrócona alkalizowaniem – rozpoczyna się proces powstania wrzodów w przełyku lub żołądku, któremu towarzyszą bolesne zaparcia i wzdęcia.
Natychmiastowa alkalizacja jedynym rozwiązaniem
Przy nadkwasocie żołądka należy bezdyskusyjnie zmienić dietę i ograniczyć, a najlepiej zupełnie wykluczyć alkohol. To proces konieczny, ale długofalowy. Natomiast najszybszym przeciwdziałaniem jest obniżenie kwasowości organizmu poprzez dostarczenie mu substancji alkalicznych zawartych w zjonizowanej wodzie zasadowej. Picie rozpuszczonej, kuchennej sody oczyszczonej jest rozwiązaniem doraźnym i nie ma możliwości, by definitywnie rozwiązało problem. Organizm jest zakwaszony, pH krwi, komórek, a także narządów zostało zmienione na niekorzystne. Po nadkwasocie mogą pojawić się kolejne choroby cywilizacyjne oraz dna moczanowa, a nawet nowotwór.
Nauka mówi o konieczności alkalizowania
O prozdrowotnym wpływie wody alkalicznej napisano wiele, ale jedną z najciekawszych pozycji jest książka „Woda zjonizowana”, napisana przez dr n. med. Halinę Brodecką-Klechę. Autorka przywołuje liczne, międzynarodowe badania, które jasno komunikują o konieczności alkalizowania organizmu. W przypadku nadkwasoty, po wypiciu wody alkalicznej w żołądku wytwarzane są wodorowęglany czyli tzw. bufory alkaliczne. Są one następnie przekazywane do krwi, a wraz z nią do wszystkich komórek. Ta woda ma dodatkowo zwiększoną zawartość tlenu, jest naturalnym przeciwutleniaczem i ma właściwości antyoksydacyjne.
Jonizator, a woda alkaliczna
Przy nadkwasocie konieczne jest restrykcyjne, codzienne picie wody zjonizowanej. Trzeba jej wypijać min.2 litry, a przy nasilonych objawach nawet 3 litry każdego dnia. Rezultaty pojawiają się po kilku tygodniach. Taką wodę produkuje się na szczęście samodzielnie. Każdy może sobie ją przygotować w domu przy użyciu niedużego dzbanka. Urządzenie nazywa się jonizator i składa się z dwóch pojemników. Wlewa się do niego kranówkę, a po chwili – w wyniku procesu elektrolizy – w naczyniu wyjmowanym znajduje się woda kwaśna do użytku zewnętrznego, a w głównym – woda alkaliczna do picia. Jej prozdrowotne właściwości powodują, że wszyscy domownicy powinni ją pić, a brak konieczności kupowania wody mineralnej realnie wpływa na oszczędności.
W trosce o bezpieczeństwo
Blisko od 20 lat specjalizujemy się się w praktycznym i prozdrowotnym stosowaniu wody alkalicznej produkowanej przy użyciu jonizatorów. Ogromne doświadczenie pozwala nam jednoznacznie wskazać, że regularne picie wody zasadowej realnie wspiera powrót do zdrowia. Dla ułatwienia podjęcia decyzji o zakupie jonizatora, firma deklaruje, że każdy klient, który mimo stosowania się do zaleceń – nie odnotuje poprawy, może liczyć na możliwość zwrotu zakupionego urządzenia, a my oddamy Ci wszystkie koszty.
Kupuj ze sprawdzonego źródła
Nadkwasota żołądka i jej nieprzyjemne objawy ustąpią, ale pierwszym krokiem jest inwestycja w sprawdzony przez ekspertów, rekomendowany przez lekarza i kupowany przez setki Polaków jonizator. Zachęcamy do odwiedzenia sklepu: https://www.natura-zdrowie.pl/sklep/.