Jonizator wody

Wyświetlanie 1–24 z 33 wyników

Odkryj jonizator wody alkalicznej i ciesz się zdrowiem przez długie lata

Woda odgrywa olbrzymią rolę w funkcjonowaniu naszego organizmu. Jest absolutnie niezbędna do życia: bez przyjmowania płynów, człowiek przeżyje zaledwie tydzień! Specjaliści wszelkiej maści jak mantrę powtarzają, by pić minimum 2 litry wody dziennie. Nikt jednak nie wspomina, że ważna jest nie tylko ilość, lecz również jakość płynów dostarczanych organizmowi. Jaką wodę powinno się więc pić, żeby długo zachować młodość i zdrowie? Na pewno bogatą w składniki odżywcze oraz oczyszczoną z toksycznych substancji. Ale to nie wszystko: woda musi pomóc w utrzymaniu odpowiedniego pH organizmu. Te i inne dobroczynne funkcje spełnia woda alkaliczna. Do jej otrzymania w warunkach domowych, niezbędny jest jonizator wody. W tym nowoczesnym urządzeniu zachodzi dysocjacja, w wyniku której powstaje m. in. woda alkaliczna, zwana żywą. Poniżej prezentujemy najlepsze jonizatory do alkalizowania wody. Poznaj je bliżej i sprawdź, jakie są ich możliwości!

jonizator wody ranking

Interesuje Cię jonizator? Dobrze trafiłeś! Dowiedz się więcej o wodzie alkalicznej

Zawarte tu informacje pomogą Ci zdecydować, czy jonizator wody jest urządzeniem dla Ciebie i Twojej rodziny. Zacznijmy od tego, że jakość pitej wody w ogromnym stopniu wpływa na stan naszych stawów, naczyń krwionośnych, narządów wewnętrznych, a także nawilżenie, jędrność i ogólną kondycję skóry. Nie wystarczy pić dużo, żeby wystrzec się chorób. Istotny jest rodzaj przyjmowanego płynu. Zdrowa woda alkaliczna została odkryta w latach 70. przez rosyjskiego naukowca prof. Aliochina, który zauważył, że u robotników myjących się jonizowaną wodą, szybciej goiły się rany i oparzenia. Kolejne prowadzone na przestrzeni lat badania wykazały, że woda alkaliczna ma właściwości odkwaszające: neutralizuje i usuwa z organizmu toksyny i kwaśne substancje, będące produktem ubocznym metabolizmu, a co za tym idzie, przywraca ciału równowagę kwasowo-zasadową. To niezwykle ważne, ponieważ zbytnie zakwaszenie organizmu jest główną przyczyną zarówno jego przedwczesnego starzenia się, jak i występowania licznych chorób. Kwaśne środowisko sprzyja rozwijaniu się wielu schorzeń, wśród których znalazły się m.in.: cukrzyca, dna moczanowa, kamica nerkowa, nadciśnienie, nadkwasota żołądka, otyłość czy choroby nowotworowe. Badania naukowe potwierdzają, że picie wody alkalicznej jest znakomitym sposobem zarówno wspierania leczenia wielu chorób, jak i zapobiegania im. Woda jonizowana to zatem sekret długowieczności oraz dobrego zdrowia – a zdrowie jest przecież najważniejszą wartością w ludzkim życiu.

Zdrowie w płynie w zasięgu Twoich rąk! O tym, jak działa jonizator wody alkalicznej

Alkaliczna woda jonizowana występuje w przyrodzie i pochodzi z topniejących lodowców. Niestety, większość z nas nie ma dostępu do naturalnej wody żywej, dlatego trzeba ją uzyskiwać na inne sposoby. Wytwarza się ją w procesie elektrolizy: przez wodę przepuszcza się prąd elektryczny, który powoduje, że woda oraz wszystkie rozpuszczone w niej składniki mineralne dzielą się na dwie części: alkaliczną (o pH powyżej 7) i kwaśną (o pH poniżej 7). Rozpuszczone w wodzie sole podczas elektrolizy rozkładają się na dodatnie jony metali (wapnia, magnezu, potasu i sodu) i ujemne reszty kwasowe (zawierające siarkę, fosfor i chlor). Gdy prąd przestaje płynąć, parametry wody wracają do początkowych. Aby je utrzymać, można skorzystać z urządzenia, jakim jest jonizator do wody alkalicznej. Nasz sklep posiada w ofercie liczne jonizatory, których cena zachęca do zakupu. Co jednak daje taki zakup? Czy nabycie jonizatora to dobry wybór dla każdego? Spieszymy z odpowiedzią: picie wody alkalicznej przygotowanej w jonizatorach przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim chroni nas przed różnymi chorobami, oczyszcza z toksyn i nawadnia nasze komórki, zapewniając dostarczenie odpowiednich ilości tlenu oraz alkalicznych mikroelementów. Ułatwia walkę z takimi chorobami i dolegliwościami, jak cukrzyca, dna moczanowa, kamica nerkowa i wiele innych. Poza tym, picie zjonizowanej wody gwarantuje doskonałe alkaliczne pH, które sprawia, że poziom zakwaszenia organizmu jest redukowany do minimum. Jonizator do wody alkalicznej zapewnia też optymalne ORP, które doprowadza do neutralizacji niebezpiecznych skutków wpływu wolnych rodników. O skuteczności wody alkalicznej można się przekonać w dziale z opiniami naszych Klientów, użytkowników jonizatorów – zapraszamy do zapoznania się z tymi historiami.

Zaopatrujemy w jonizatory Klientów z całej Polski. Nasz sklep ma ofertę dla każdego

Istnieją dwa rodzaje domowych jonizatorów: przenośne i przepływowe. Po szczegółowy opis każdego z nich zapraszamy do zakładki SKLEP, gdzie znajdują się wszystkie dostępne u nas profesjonalne i funkcjonalne jonizatory. Dzięki nim można szybko, wygodnie i bezproblemowo wyprodukować zjonizowaną wodę alkaliczną, kwaśną oraz srebrną w domowych warunkach. Zajmie to dosłownie kilka chwil, a przyniesie ze sobą niezliczone korzyści. Setki Klientów z całej Polski już uznały, że warto dbać o swoje zdrowie i cieszyć się doskonałą formą z pomocą jonizatora do wody. Za pośrednictwem sklepu internetowego Natura-Zdrowie, w najlepsze urządzenia zaopatrujemy wszystkich, bez względu na miejsce zamieszkania. Przekonaj się, że jonizator jest urządzeniem, którego potrzebujesz! Zamówisz go w naszym sklepie.

Jak działa woda alkaliczna? Prozdrowotne właściwości wody alkalicznej, nieosiągalne dla zwykłych wód, wynikają z jej odczynu zasadowego – odczyn pomaga zachować równowagę kwasowo-zasadową organizmu. Niezależne badania potwierdzają, że zakłócenie tej równowagi sprzyja rozwojowi groźnych chorób całego organizmu. Specyficzna, bardzo elastyczna struktura cząsteczkowa wody alkalicznej jest w stanie dotrzeć do najdrobniejszych elementów komórek, odpowiednio je odżywiając i nawadniając. Istotne znaczenie ma również skład samej wody. Woda jonizowana jest bogata w minerały, jony metali alkalicznych, a ponadto ze względu na bardzo małe napięcie powierzchniowe oczyszcza organizm ze wszelkich toksyn. Woda alkaliczna posiada tzw. ujemny wskaźnik ORP określający zdolność płynu do przyłączania lub oddawania elektronów. Woda ta wykazuje wartość ORP zbliżoną do poziomu ORP płynów wewnątrzustrojowych, co przekłada się na wysoce efektywne wchłanianie i wykorzystanie jej przez organizm. Wybierz swój jonizator wody już dziś! UkryjInformacje, które uzyskasz, na tej stronie pozwolą ci w wyborze właściwego jonizatora. Ostatnio w mediach bardzo modnym tematem stał się zdrowy styl życia. Zagadnieniom odpowiednio zbilansowanej diety, ćwiczeń i korzystnych dla zdrowia nawyków poświęca się wiele uwagi. Jednak wszyscy specjaliści zajmujący się zagadnieniami diety są zgodni, że człowiek powinien dziennie wypijać minimum 2 l wody. Niewielu z nich jednak wspomina, jak bardzo duże znaczenie ma rodzaj wody, którą spożywamy. Wskazują oni, że woda powinna zawierać minerały i być dobra jakościowo. Co to właściwie znaczy woda dobra jakościowo? Jaką wodę powinniśmy pić, żeby długo zachowywać młodość i zdrowie? To pytanie częstokroć pozostaje bez odpowiedzi. Jak podają najnowsze badania, co dziesiąty Polak nie piję wody w ogóle, a ponad 80% nie spożywa wody w takiej ilości, która jest odpowiednia. Co bardzo istotne, wodę pijemy w sposób bardzo nieregularny i pijemy ją dopiero wtedy, kiedy jesteśmy spragnieni, a to niestety oznacza, że nasz organizm jest już odwodniony.

Musimy być świadomi, że woda jest nam absolutnie potrzebna do życia. Organizm człowieka jest w stanie przeżyć nawet dwa miesiące bez pożywienia, natomiast bez picia płynów może żyć siedem dni, a do trwałego uszkodzenia organizmu może dojść czasami już po 24 godzinach bez spożywania wody. Woda jest głównym materiałem budulcowym naszego organizmu: w ciele dorosłego człowieka mamy 70% wody, u niemowlęcia aż 90%. W limfie znajduje się od 60 do 70% wody, W osoczukrwi 95%, w kościach 20% i w szkliwie zębów i tkanki tłuszczowej do 20%. Dlatego woda spełnia najważniejszą funkcję w każdym żywym organizmie. To od jakości wody zależy stan naszych stawów, narządów wewnętrznych, wszystkich naczyń krwionośnych, ogólnie stan nawilżenia i kondycji skóry.

Odpowiedzmy sobie w końcu na pytanie co to znaczy naprawdę zdrowa woda dla naszego organizmu? Jak już wcześniej zostało wspomniane woda, którą pijemy winna obfitować w odżywcze składniki oraz powinna być ona oczyszczona z wszelkich toksycznych substancji. Ale to nie wszystko co trzeba wiedzieć o wodzie, aby mówić o jej zdrowotnych cechach.

Jaka woda jest najzdrowsza dla naszego organizmu?

Odpowiednia woda będzie pomagała utrzymać właściwe pH w organizmie, czyli równowagę związków kwasowych i zasadowych. Woda, która spełnia funkcję regulatora pH została odkryta w latach siedemdziesiątych przez rosyjskiego naukowca prof. Aliochina i została nazwana wodą alkaliczną (czasami nazywana jest też wodą żywą). Instytut, w którym pracował ten profesor otrzymał za zadanie od koncernu naftowego stworzenia roztworu, który w łatwy sposób czyściłbyły zatłuszczone urządzenia wiertnicze. Ten profesor skonstruował urządzenie do elektrolizy wody, w którym otrzymał wodę o niższym napięciu powierzchniowym, która z łatwością czyściła zatłuszczone urządzenia. Był to pierwszy jonizator wody na świecie. Wodę tę częstokroć wykorzystywali pracownicy do mycia się. Właśnie u tych pracowników, w którzy używali tej jonizowanej wody, wykorzystywanej w odwiertach górniczo-naftowych znacznie szybciej goiły się oparzenia i rany. Jak się potem okazało, po kilku latach w wyniku badań stwierdzono, że ta woda alkaliczna ma niezwykłe właściwości odkażające, neutralizujące i usuwające z organizmu toksyny oraz inne kwaśne substancje, będące produktem ubocznym metabolizmu. Dzięki temu przywracana jest równowaga kwasowo-zasadowa. Już teraz wiemy, że wiele badań naukowych udowadniło, że nadmierne zakwaszenie organizmu jest podstawową przyczyną zarówno szybkiego starzenia się jak i występowania licznych chorób. Środowisko kwasowe sprzyja powstawaniu takich dolegliwości jak: dna moczanowa, kamica nerkowa, cukrzyca, nadciśnienie, nadkwasota żołądka oraz wielu innych schorzeń, łącznie z chorobami nowotworowymi. Zakwaszenie w organizmie ludzkim jest także przyczyną otyłości i chronicznego zmęczenia. Badania naukowe udowodniły, że spożywanie właśnie takiej wody alkalicznej jest jednym z najlepszych sposobów na leczenie i zapobieganie tym dolegliwościom. Zjonizowana woda alkaliczna jest zatem źródłem długowieczności i dobrego samopoczucia

Co to jest alkaliczna woda jonizowana?

Taki rodzaj wody występuje w topniejących lodowcach. Ze zrozumiałych względów większość z nas nie ma do niej dostępu, dlatego musimy ją uzyskiwać w inny sposób. Taką wodę zjonizowaną można wytworzyć w procesie elektrolizy. Elektroliza wody polega na przepuszczeniu przez nią słabego prądu za pomocą dwóch elektrod: katody i anody. W wyniku takiego procesu wszystkie rozpuszczone w wodzie substancje w postaci soli dzielą się na dwie frakcje: zasadową (inaczej alkaliczną) o pH powyżej 7 i kwasową o pH poniżej 7. W wodzie zasadowej będą znajdowały dodatnie jony metali: wapnia, sodu, magnezu, manganu i potasu. W wodzie kwasowej natomiast zawarte będą reszty kwasowe, które zawierać będą: siarkę, fosfor i fluor. Jednak gdy prąd przestaje płynąć, dodatnie jony na powrót łączą się z resztami kwasowymi i tworzą się ponownie sole. Aby jednak utrzymać parametry wody z dwoma frakcjami wody kwasowej i zasadowej stosuje się urządzenia zwane jonizatorami wody.

Jak działa jonizator wody?

Jonizatory są urządzeniami przeznaczonymi do produkowania wody alkalicznej. Alkaliczna woda zjonizowana powstaje w wyniku elektrolizy, czyli jej chemicznego rozdziału. W procesie tym następuje trwałe rozłączenie substancji wykazujących cechy zasadowe od tych które tworzą związki kwasowe. Jonizator zbudowany jest z dwóch elektrod: dodatniej anody i ujemnej katody. Po włączeniu słabego prądu odbywa się dysocjacja, czyli rozdzielenie cząstek. Dzięki temu możliwe jest rozłączenie zasadowych jonów metali i jonów wodorotlenowych od kwasowych resztek. W trakcie elektrolizy wytwarzane są dwa rodzaje wody: woda alkaliczna (zwana potocznie wodą żywą) oraz woda kwasowa (zwana wodą martwą). W tej wodzie zawarte są jony sodu, potasu, wapnia i magnezu, natomiast w wodzie kwasowej jony chloru, siarki, fosforu i wodoru.

Jonizator wody obniża napięcie powierzchniowe wody

Napięcie powierzchniowe wody jest miarą jej gęstości. Im niższe napięcie powierzchniowe, tym woda jest rzadsza i można powiedzieć, że jest bardziej płynna i „mokra”.
Napięcie powierzchniowe naszej krwi wacha się w granicach 43–45 dyn/cm kwadratowy , a napięcie powierzchniowe wody wodociągowej jest wyższe – 73 dyn/cm 2 . Aby składniki odżywcze mogły przejść przez błony komórkowe i usunąć z organizmu toksyczne związki, organizm musi wykorzystać energię do obniżenia napięcia powierzchniowego wody. Zdolność do zmniejszania napięcia powierzchniowego spada wraz z wiekiem, więc wodzie zawierającej składniki odżywcze trudniej jest dotrzeć do komórek i usunąć produkty przemiany materii z nich. Napięcie powierzchniowe wody zasadowej jest zbliżone do napięcia powierzchniowego krwi. “Rzadsza” woda alkaliczna jest idealna do oczyszczania organizmu i szybko staje się częścią krwi i płynów międzykomórkowych, wchłaniając toksyny i zanieczyszczenia, które następnie są wydalane z moczem. Krew ma 90% zawartości wody, dlatego poprzez dostarczanie wystarczającej ilości wody alkalicznej, krew staje się mniej gęsta.
Warto pamiętać, że kwaśne środowisko organizmu silnie wpływa na zwiększenie krzepliwości krwi oraz zmniejsza ryzyka udaru mózgu i nadciśnienia tętniczego.

Wskaźnik redoks ORP

Poziom występowania wolnych elektronów nazywa się wskaźnikiem/potencjałem REDOX lub ORP (potencjał redoks – mówi o możliwościach oddawania i przyjmowania wolnych elektronów). Mierzymy go za pomocą czułych woltomierzy i jest on wyrażany w mV. Co to znaczy? Poziom ORP lub poziom wskaźnika redoks w płynie to ilość aktywnego wodoru przeciwutleniającego, tam rozpuszczonego. Woda (water) z takim wodorem to nic innego jak woda z wodorem cząsteczkowym, składającym się z dwóch rozpuszczonych atomów wodoru. Po rozpuszczeniu w płynie cząsteczka wodoru nie rozpada się na elektron i proton. Zdolność tworzenia wody o bardzo niskim ORP mają jonizatory wody alkalicznej, np. jonizator wody water flask, jonizator wody aquator vivo, jonizator aquator silver plusjonizator wody biontech, jonizator wody biontech btm-207d. Niski potencjał ORP można uzyskać także stosując odpowiednie filtry, które można nabyć np w media expert. Aktywny wodór dostarczany do organizmu człowieka w postaci alkalicznej wody zjonizowanej jest bardzo skutecznym przeciwutleniaczem. Redukuje także ryzyko rozwoju i zmniejsza objawy wielu chorób. Aktywny wodór zawarty w wodzie może wzmocnić odporność organizmu i chronić układ odpornościowy. Chroniąc komórki przed wolnymi rodnikami, zmniejszaja tym samym ryzyko zachorowania na raka. Obojętne pH i łatwość przenikania to najlepsze powody, dla których warto stosować wodę wodorową do pielęgnacji twarzy, włosów i ciała. Małe cząsteczki aktywnego wodoru bardzo szybko przenikają do komórek, dostarczając im energii. Wypłukują toksyny z organizmu, poprawiają trawienie, zmniejszają zaparcia i sprzyjają odchudzaniu. Wodę z aktywnym wodorem otrzymasz za pomocą jonizatory wody water flask. Często taki jonizator wody water flask można spotkać w sklepach sieciowych jak na przekład media expert.

Szczegółowa budowa przepływowego jonizatora wody alkalicznej

Przepływowe jonizatory instalowane są bezpośrednio do instalacji wodnej (na kranie lub bezpośrednio na trójniku zaworu). Jonizacja w tego typu jonizatorze odbywa się natychmiast po ustawieniu odpowiedniego pH. Jonizatory te mają wbudowane zaawansowane membrany lub filtry węglowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo jonizatory najlepszych producentów na świecie, takich jak: Biontech  z Korei i Burbuliukas  (z modelem jonizatora wody aquator vivo) z Litwy, Wszystkie jonizatory wody, które sprzedajemy objęte są gwarancją producenta od 2 do 5 lat oraz 30-dniową gwarancją satysfakcji (jeśli po 30 dniach od zakupu uznasz, że produkt nie jest dla Ciebie odpowiedni – możesz go zwrócić za bez powodu lub wymiany).

Działanie jonizatora

Jonizator przepływowy to nowoczesne urządzenie, które wytwarza zjonizowaną wodę zasadową i kwasową. Wodę o wybranym pH uzyskamy podczas elektrolizy lub dodając odpowiednich minerałów. Przepływowe jonizatory wody instalowane są do rur wodociągowym pod kranem lub bezpośrednio przy zaworze wodociągowym za pomocą rozgałęzienia. Po zainstalowaniu jonizatora można od razu zacząć produkcję wody zasadowej lub kwaśnej, ustawiając odpowiednie pH. Odczyn wody alkalicznej może być w zakresie od 7,5 do 10,5 pH, a wody kwaśnej w zakresie od  3,5 do 5,5 pH. Wybierając jonizator przepływowy, możesz używać wody alkalicznej i kwaśnej, znacznie poprawiając komfort i jakość swojego życia. Jonizator przepływowy wyposażony jest w zaawansowane filtry, służące do oczyszczania wody ze związków organicznych takich jak chlor,  fluor, siarka, metale ciężkie, pestycydy lub benzen.

Przepływowe jonizatory wody – Dlaczego warto je stosować w domu?

Jonizatory domowe to przede wszystkim poprawa jakości wody. Jeśli chcesz ograniczyć ilość plastikowych butelek, w które są pakowane tak zwane wody mineralne, a jednocześnie nie chcesz pić „kranówki”, zdecyduj się na jonizator przepływowy, który zapewnia ciągłe korzystanie z alkalicznej wody jonizowanej – doskonałego płynu izotonicznego na co dzień do nawodnienia ciała. Woda zjonizowana ma doskonały smak, ale także wzmacnia naszą odporność i zapobiega groźnym chorobom, w tym cukrzycy, nowotworom, otyłości czy miażdżycy. Wykazano, że regularne picie alkalicznej wody zjonizowanej działa przeciwzapalnie i oczyszczająco oraz zmniejsza nawracające dolegliwości, takie jak bezsenność, migreny, biegunki i nerwobóle. Przy pomocy tego samego jonizatora wyprodukujemy również zjonizowaną kwaśną wodę do pielęgnacji ciała i dezynfekcji domu. Kwaśna woda może być używana jako odżywka, płyn do płukania ust, płyn do demakijażu twarzy, krople do nosa, detergent do prania, płyn do mycia szyb, płyn do mycia naczyń i wielu innych produktów. Kwaśna woda ma właściwości oczyszczające, ujędrniające i dezynfekujące, dlatego jest skuteczną alternatywą dla chemii i drogich kosmetyków.

Jonizator wody do produkcji wody alkalicznej i kwasowej

W odróżnieniu od jonizatorów przenośnych, jonizatory przepływowe instalowane są bezpośrednio do instalacji wodnej – albo pod kranem, albo do zaworu dopływu wody wodociągowej bezpośrednio ze ściany. Jonizacja następuje od razu po ustawieniu odpowiedniego pH, dzięki czemu można rozpocząć produkcję wody alkalicznej lub kwaśnej natychmiast po zainstalowaniu jonizatora. Woda alkaliczna ma pH 7,5-10,5, natomiast aby uzyskać wodę kwaśną musimy ustawić jonizator w przedziale pH na 3,5-5,5.

Chcesz poprawić jakość wypijanej wody? Przepływowe jonizatory  to nowoczesne urządzenia, które zapewniają produkcję nieograniczonej ilości zdrowej wody alkalicznej o właściwościach nawadniających, przeciwzapalnych i detoksykujących. Jonizator przepływowy to wieloletnia inwestycja, która pozwala również zredukować liczbę kupowanych plastikowych butelek do zera. Jonizator ten jest również przeznaczony do generowania wody kwasowej, która może być używana do pielęgnacji ciała i odkażania domu. Dzięki kwaśnej wodzie zaoszczędzisz pieniądze na zakupach kosmetyków i środków czystości, jednocześnie dbając o własne zdrowie i bezpieczeństwo.

Najlepsze jonizatory wody alkalicznej od najlepszych wytwórców. Na stronie www.natura-zdrowie.pl znajdziesz przenośne i przepływowe jonizatory wody od najbardziej uznanych dostawców w Europie i Azji. Wśród nich są urządzenia firm Biontech (z modelem jonizator wody biontech btm-207d)- światowego lidera w produkcji jonizatorów przepływowych. Przepływowe jonizatory wody są wyposażone w zaawansowane membranowe filtry węglowe lub z aktywnym węglem (w zależności od modelu). Wszystkie sprzedawane przez nas jonizatory wody są dostarczane w systemie „do drzwi” z gwarancją producentów od 2 do 5 lat. Co więcej, nasze przepływowe jonizatory wody wspieramy 30-dniową gwarancją zwrotu. Gdy uznasz, że dany jonizator nie spełnia Twoich oczekiwań możesz go nam zwrócić w okresie 30 dni od daty zakupu bez podania przyczyn

Jonizatory wolnostojące i przepływowe – jaki model wybrać? W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę różnych jonizatorów mobilnych od najlepszych producentów. Oferujemy szeroką gamę produktów znanych z najwyższej jakości, z atrakcyjnymi cenami w każdym obszarze produktowym. Dostarczamy klientom sprzęt do produkcji wody alkalicznej oraz sprzęt z funkcją produkcji wody kwasowej i filtrującej. W ofercie znajdują się również modele jonizatorów, które wytwarzają wodę podczas elektrolizy lub przy użyciu minerałów. Jeśli nie jesteś pewien jaki produkt wybrać, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta – z przyjemnością wysłuchamy Twoje potrzeby i doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Główne rodzaje jonizatorów wody:

 • jonizatory wolno stojące do których należy jonizatory wody aquator vivo, jonizatory aQuator mini silver
 • jonizatory w postaci termosu do, których należy alkalizator wody water flask
 • jonizatory wody biontech z głównym przedstawicielem w rodzaju jonizator wody biontech-207d
 • filtry do wody, które alkalizują wodę kranową

Zarówno jonizator wody water flask jak i inne można nabyć w media expert.

AQUATOR MINI SILVER – śmiało go można nazwać liderem na rynku jonizatorów przenośnych.

Ten jonizator funkcjonuje na rynku już od ponad 7 lat. Pojawił się w sprzedaży w drugim kwartale 2015 roku i od razu zyskał aprobatę klientów. Ten jonizator został zbudowany na bazie swego poprzednika, tj. jonizatora PTV. W tym modelu możemy wyprodukować więcej wody alkalicznej! W 1,5 litrowym jonizatorze możemy w tym samym czasie wytwarzać wodę alkaliczną i kwaśną lub tylko wodę srebrną, czyli srebro koloidalne. jednocześnie przygotować wodę alkaliczną i wodę kwaśną. Do to pory w jonizatorach PTV wytwarzane było 0,8 litra wody alkalicznej i 0,7 litra wody kwasowej. W modelu Aquator Mini Silver zmieniono stosunek w produkcji obu wód. Teraz otrzymamy w nim 1,1 lita wody zjonizowanej i w naczyńku wyjmowanym 0,4 litra wody kwasowej.

Jonizator Aquator Mini Silver dla wymagających

Ze względu na swoją pojemność Aquator Mini Silver jest dedykowany dla 1-2 osób. Główną zaletą tego urządzenia jest zmiana proporcji w produkcji wody alkalicznej i kwaśnej. Warto również zauważyć, że posiada on nową elektrodę srebrną i nowy sposób jej instalacji poprzez wprowadzenie gwintu. Dzięki temu elektrodę można wkręcać, co bezpośrednio wpływa na jej stabilność w trakcie pracy urządzenia. Nawiasem mówiąc, dokonano przeglądu i modernizacji podzespołów elektronicznych, a dotychczasową membranę zastąpiono nowszą wersją, wykonaną z innego, trwalszego materiału, mniej podatnego na odkształcenia podczas pracy i suszenia. Suma wszystkich udoskonaleń wpływa na komfort użytkowania i czyni ten jonizator liderem wśród innych produktów.

Zakup jonizatora aQuator Mini Silver to solidna inwestycja w zdrowie Niewłaściwa dieta, podatność na różne używki (alkohol, kawa, cukier, kolorowe gazowane napoje) i zanieczyszczenia klimatyczne mają bezpośredni wpływ na zdrowie człowieka. Zakwaszenie organizmu, które prowadzi do chorób, jest najczęstszą przyczyną nieszczęścia i braku komfortu. Picie wody alkalicznej odtruwa, oczyszcza komórki, oczyszcza krew i przywraca równowagę kwasowo-zasadową. Każdy może w łatwy sposób przygotować taką wodę w domu. Do jonizatora należy wlać zwykłą wodę z kranu, a następnie przeprowadzić proces elektrolizy, który w ciągu kilku minut zmienia właściwości wody na prozdrowotne. Jonizator wytwarza 1,1 litra wody alkalicznej o pH w zakresie 8,5 – 11,4 (idealna do picia) oraz 0,4 litra wody kwaśnej o pH 2,5 – 5 (do użytku zewnętrznego). Podobne parametry pH wody jak w jonizatorze aQuator Mini Silver czy aQuator Silver można uzyskać w jonizatorze wody water flask.

Intuicyjna i prosta obsługa

Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby każdy mógł z łatwością je obsługiwać. Wyposażony jest w cztery przyciski (włącz urządzenie, zmniejsz lub zwiększ czas oraz rozpocznij jonizację), za pomocą których ustawia się parametry i rozpoczyna się proces elektrolizy. Automatyczny czasomierz poinformuje Cię, że proces się skończył i woda jest gotowa. Więc wszystko jest tak wygodne, jak to tylko możliwe. Co istotne, jonizator jest lekki i pięknie zaprojektowany, dzięki czemu w naturalny sposób wkomponuje się do Twojej kuchni.

Srebro Koloidalne – Harmonia z Naturą.

Jonizatory posiadają dodatkową, bardzo przydatną cechę, jaką jest produkcja srebra koloidalnego poprzez elektrolizę wody destylowanej. Wystarczy napełnić jonizator 1,5 litrem wody destylowanej (taką wodę można kupić w aptece), następnie podłączyć dołączoną srebrną elektrodę i wybrać czas pracy urządzenia. Odpowiednio dobrany czas spowoduje uzyskanie innego stężenia srebra koloidalnego wyrażonego w miligramach na litr. Model ten może uzyskać srebro koloidalne w zakresie od 0,001 – 35 mg/l, co oznacza, że ​​otrzymana zawiesina koloidalna składa się z najmniejszych cząstek, nie tracąc przy tym niezwykle wyjątkowych właściwości. Należy pamietać, że srebra kolidalnego nie otrzymamy w jonizatorze wody water flask, który często oferuje do sprzedaży sieć media expert

Naturalne wykonany antybiotyk

Ta forma srebra działa jak antybiotyk, tzn. w bardzo krótkim czasie unieszkodliwia wszystkie jednokomórkowe drobnoustroje, takie jak wirusy, grzyby czy bakterie. Szkodliwe działanie srebra koloidalnego polega na tym, że cząsteczki srebra wnikają w mikroorganizmy i dezaktywują ich enzymy, które służą do pozyskiwania tlenu. Selektywne działanie srebra koloidalnego jest bardzo ważne, tzn. nie niszczy organizmów korzystnych dla naszego organizmu. Co jest niesamowite – nie znaleziono jeszcze żadnego mikroorganizmu, który przy stężeniu około 5 ml/l srebra koloidalnego nie zostałby zabity w około 10 minut. W przeciwieństwie do tzw. antybiotyków syntetycznych, na które chorobotwórcze drobnoustroje często rozwijają odporność, srebro koloidalne jest w 100% skuteczne jako antybiotyk naturalny. Korzystając z jonizatora aQuator mini Silver każdy można samemu wyprodukować ten cenny i niezwykle skuteczny koncentrat naturalny. Pamiętaj, że w media expert nie kupisz srebra kolidalnego .

O aQuator mini Silver w skrócie:

 • Natychmiast wytwarza wodę jonizowaną, a zakończenie jej produkcji jest sygnalizowane wygodnym sygnałem timera.
 • W ciągu kilku minut uzyskuje się w nim 0,4 litra wody kwaśnej i 1,1 litra wody alkalicznej.
 • Wytwarza 1,5 litra wody zawierającej srebro (naturalny antybiotyk) o stężeniu od 0,01 do 35 mg/litr.
 • Elektrody jonizatora wykonane są z bardzo szlachetnych stali. Anoda (elektroda dodatnia) została wykonana z tytanu i dodatkowo pokryta została tlenkami obojętnych metali rutenu i irydu. Z kolei katoda (elektroda ujemna) została wykonana ze stopu wolframowo-molibdenowego (jest to rodzaj medycznej stali nierdzewnej) i dodatkowo została pokryta węglem szklistym.
 • Jonizator wykazuje niskie zużycie energii podczas pracy.
 • Woda alkaliczna wspiera redukcję wolnych rodników
 • Poprzez to, że zawiera więcej tlenu, wspomaga proces odchudzania.
 • Woda alkaliczna jest naturalnym płynem izotonicznym, który jest bardzo pomocny przy wysiłku fizycznym dla sportowców.

Produkując w domu wodę alkaliczną wytwarzaną przez jonizator aquator silver plus lub jonizator wody aquator vivo i spożywając ją masz większe szanse na:

 • zapewnienie sobie równowagi kwasowo-zasadowej
 • zminimalizowanie możliwości zachorowania na nawotwór
 • zredukowanie ryzyka zapadalności na wiele chorób
 • oczyszczenie organizmu z toksyn
 • większą siłę witalną

Spożywanie zjonizowanej wody alkalicznej poleca się chorym przy tych jednostkach chorobowych:

 • wrzodów żołądka
 • nadwagi
 • kamicy nerkowej
 • cukrzycy
 • wysokiego poziomu cholesterolu i trójglicerydów
 • dny moczanowej,
 • nadciśnienia tętniczego,
 • zgagi i zdjęć
 • osteoporozy,
 • miażdżycy,
 • choroby oczu i skóry
Filtruj
Dodano do koszyka.
0 produktów - 0.00